Lis 112015
 

11.11.2015

CNN dnes přineslo příběh mexické dívky prodávané proti své vůli 30x denně od jejích 12 do 16 let, kdy byla zachráněna při razii. Tento  příběh extrémní již sám osobě oblastí komerčního nuceného zneužívání dále vybočuje četností zneužívání (obvykle se hovoří o 8 zákaznících denně) spolu v kombinaci s dalšími faktory – nezletilostí smutné hrdinky a též metodami o 10 let staršího pasáka, jenž k obvyklým drogám, surovému bití a pálení žehličkou přidal své vlastní dítě s zneužívanou, aby ji lépe držel pod krkem.

Trafficking – prodávání lidí na nucený sex a práci, tedy volně přeloženo „moderní otrokářství“ je jedním z témat, jimž se Magazín bude častěji věnovat. Jedna z věcí, kterou jsem opravdu hodně rozdýchával, bylo, když mi bývalá přítelkyně převaděčka (více zde) řekla o možnosti nechat si z Asie dovézt na rok holku na „podnikání“ na privat za 250 000,-. Jedna věc je o tom číst a druhá, pokud zjistíte, že to je reálný život kousek o Vás.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

lze vyplnit cokoli

není zveřejněn a magazín s ním nijak nenakládá