Čvn 242016
 

Povídka je určená pouze pro osoby starší 18let.V povídce figurují skutečné postavy a narážky, avšak za zcela smyšlených okolností.

Tento příběh Vám, milé děti, nikdy vyprávět nebudu. Vy ostatní pozorně čtěte.

Neuplynulo dlouho, ani ne 3 měsíce, a Tomáš zorganizoval další párty. Ani jsem nevěděl jestli jít, protože po té poslední jsem byl pěkně frustrovanej, nemluvě o tom že po těch 66 odklečených otčenášcích mě pořádně bolela kolena. Nejhorší však bylo, že jsem nemohl přestat myslet na Petru. Zvlášť večery byly dlouhé, a tak jsem přes únavu z práce ještě zavedl večerní běhání, aby se z toho nepicnul.

Ne. Jen hraju kina. Jasně, že jsem chtěl jít. Říkal jsem si ty vole, to jen tak zakalíme, nebo bude ještě nějaká větší husťárna.

Předal jsem flašku a Tomáš mě bodře přivítal s takovým lehce ušklíblým úsměvem. A sakra to nevěští nic dobrého, řekl jsem si. A nebo to věští něco hodně dobrého. U Toma vlastně nikdy moc nevíte, jestli si z Vás dělá prdel nebo to myslí vážně, většinou ale to druhé.

Když jsem přišel byla tam Petra a 3 kluci, pak do půl hoďky přišel ještě jeden. Něco bylo jinak. Rozhodně si nešlo nevšimnout, že Petra je tam jediná holka. Popíjeli jsme a kecali atmosféra houstla v očekávání.

„Pamatujete na poslední párty,“ zeptal se Tomáš v 8 hodin po pár drincích jen tak mimochodem.

Vytlačil jsem ze sebe napůl upřímný a napůl nucený smích podobně jako ostatní kluci a čuměl co bude.

Dneska to za mě vezme Petra“, vychutnal si nás Tomáš s tím svým úšklebkem.

Donesl hromadu svých hračiček a nějaké gely.

Na to se Petra postavila a svlékla se do naha. Měla pěknou postavu. Tak 90-70-90, prsa trojky a hezky nám je vystavovala spolu s pěkným pevným kulatým zadečkem. Měla štíhlé sportem vypracované ruce. Sakra, ta je. Začal jsem z hluboka dýchat a kontroloval jestli nemám otevřenou pusu nebo jestli se nechovám víc úchylně a uslintaně než ostatní.

Občas se laškovně pootočila, abychom si ji lépe prohlédli. Začali jsme se po sobě koukat a ošívat, jak nám tvrdla péra.

Tak kdo se ujme první pomůcky,“ vyzval Tomáš po té, co se dostatečně nabažil pohledu na Petru a na naše uslintané ksichty.

Byli jsme pořádně nabuzení, ale nikdo se k ničemu neměl.

Petra vzala masážní olejíček a začala si ho roztírat po těle. Vůně ambry zahustila už tak hutnou atmosféru.

Ztěžka jsem dýchal a klepal se vzrušením adrenalinem. Pomalu jsem se přestával soustředit na okolí a fixovaně jsem sledoval Petřino tělo, stékající kapky oleje a dlaň, jež je roztírala. Dřepla si z rozkročenými nohami, aby si přetřela si i lýtka a přitom pěkně roztáhla nohy, aby vynikla její skulinka s malým zastřiženým trjúhelníčkem nad ní.

Ani už jsem nepil. Jen dýchal a čuměl.

Pomůže mi s tím někdo,“ zeptala se.

Nejradši bych se nakopal, že jsem hned nevyskočil, ale já prostě nemohl. Tak strašně se mi líbila, že jsem se nezmohl na nic, než na ní toužebně koukat.

První se odvážil Tonda a asi mu bylo jasné, že není třeba se ostýchat, jelikož začal poměrně zostra. Pohladil Petře několikrát jemně její pevná kulatá prsa a pak jí na bradavky nasadil můčící ozdobné kroužky. Jenom lehce vzdechla, ukázala se nám s nimi a usmála se.

A pak se to urvalo. Stoupli si Tomáš a Pavel a šli si něco vyhlídnout. Michal si vybral uretální plug drahokam, nageloval jej na doporučení Tomáše jelením lojem a vložil Petře do močová trubice.

Vypadala s ním s kroužky jako nějaká starořecká bohyně. Drahokam jí však hned vypadl. Jen pokrčila rameny. Pavel si vzal plácačku a pokynul Petře. Otoč se ke stěně a vystrč prdelku.

Začal ji plácat, stědní silou. Prdelka jí hezky červenala a někdy i jemně vykřikla. To už bylo moc v hlavě mi z nedostatku kyslíku hučelo asi tak stejně jako v kládě. Po poslední Pavlově ráně, která byla trochu větší, zase vykníkla. Neváhal jsem vybral malý silikonový kolík svícen a párkrát jí ho zasunul do zadečku a zpět a nechal jej v něj. Zase se na nás otočila a usmála.

Moc nás ale vybízet nemusela. Stáli jsme nenabaženě kolem ní a hladili jí. Ona nás občas taky pohladila. Celkem rychle jsme měli oblečení dole. Petra si klekla a začala střídavě kouřit Pavla a Tomáše. Na nás s Tondou vystrčila Pozadí. Tonda se jí opřel penisem do kundičky. Ani ho nemusel geloval, jak byla vlhká. Lehce se prohnula a vzdychla. Tomáš s Pvelm ji občas pohladily vlasy, prsa  a kroužky na bradavkách a já se díval jak Tonda přiráží.

Pak mě k ní pustil. Na nic jsem nečekal a hned jí ho strčil tam strčil místo Tondy. Po chvíli jsem vyndal plug z jejího zadečku a pomalu jí tam zavedl svůj penis. Věděl jsem, že ho cítí, ale držela poslušně a nepřestávala kouřit.

Pusť mě tam taky“ vyrušil mě Tomáš. za chvíli „Lehni si pod ní, poradil mi. Petra se na mě přisedla a Tomáš se do ní pustil zezadu. Petra přestala kouřit a silně mě objala jak nesla nápor 2 čůráků. Hned jsem cítil jak bylo těsněji. Pak to rozdýchala usmála se na mě.

Už jsem to nemohl vydžet.

A zahuhlal jsem „ „Já už budu“ a chtěl jsem se vysmeknout, abych jí nestříkal dovnitř.

Sevřela mě nohama a já to vypustil vše do ní. Tomáš byl hned na to.

Teď si jí vzadu rozdělili Tonda a Pavel a my s Tomášem odpočívali… asi tak 5 minut, protože nám zase hned stály.

Tonda se udělal a Pavel pokračoval v její prdelce zatímco ona střídavě kouřila Toma a mě.

Pavel si vzal na pomoc zaječí vibrátor a natlačil jí ho do lehce zarudlé kundičky, tak aby jí zároveň masíroval pysky.

Cítil jsem jak se to Petře blíží a to do mě vlilo novou vlnu vzrušení. Jak jí to začalo nabíhat přitlačil jsem její hlavu na svůj penis a vystříkal se ji do pusy. Z chvíli skončili i Tonda a Tomáš.

Petře to teklo za všech otvorů. Nechali jsme jí chvíli odpočinout a pak jí začali zase postupně hladit.

Už jsem unavená kluci“, řekla Petra, čímž nám dala najevo, že už chce skončit.

Byli jsme ještě plní síly, ale odmítnutí nás nefrustrovalo. Chápali jsme, že nám dal víc, než většina chlapů dostane za celý život. Byly jsme spokojení.

Potřebuje teď někoho, aby mě pohladil a dal mi pusu“, řekla Petra nečekaně.

Neváhal jsem ani sekundu a chytl jí za ruku s očima široce rozevřenýma touhou o očekáváním.

Odvedla mě vedle k Tomášovi do ložnice.

Mazlili jsme se asi hodina a pak řekla: Už mě pusť“ řekla.

A já vůbec nechtěl.

Uvidim Tě?, zeptal jsem se a měl jsem co dělal, abych se při tom netvářil jako kus hovna.

Zítra“, řekla.

Pozn. autora z této povídky planou 2 ponaučení.

  1. Nevěř všemu, co čteš.
  2. Pokud budeš dost dlouho jen čumět a bát se, to co v životě chceš, Ti uteče mezi prsty nebo s někým jiným.

motmat (redakce indentitu autora zná, ale z pochopitelných důvodů si přál zůstat v utajení 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

lze vyplnit cokoli

není zveřejněn a magazín s ním nijak nenakládá