Lis 252013
 

Tuhle rubriku chci psát ještě déle, než existuje Magazín.

Kouzlo č. 1 Intimní pohled z ničeho nic

Jde o to, že v životě zažíváte výjimečné situace, které Vám dodají energii a nic nestojí. Jedna z takových situací pro mě byla výšlapu od řeky na Vyšehrad.. Z auta vyběhla pěkná odhadem sedm a dvacítka a začala čůrat z kopce rovnou proti mně. Moc jsem se nedíval, aby se mohla vyčůrat, škoda. Ale je úžasné, když vám ji cizí holka z ničeho nic vystaví na pohled. Povídal jsem o tom kámošům, jak je to úžasný, a jeden mi řekl: tak si zkus chcát v dřepu do kopce. Zkusil jsem … a osvítilo mě poznání, že ukázka intimních partií byla nejen nedobrovolná, ale i nevyhnutelná hehe. Kouzlo se ale ani tak neztratilo. Kdo tohle zažije? Podobné kouzlo se každému z nás stane jednou ze 14 dní a možná o tom ani neví, a o tom tahle rubrika.

Kouzlo č. 2. – nádherná žena, silný vztah trvá

Žena mě přitahuje, nejvíc ze všech holek, co jsem potkal. Je fajn a máme se moc rádi, ač vztah s exotickou dívkou není pro každého. Člověk by čekal, že to spíš bude slábnout, ale s postupujícím časem (6 let) mi přijde vztah naopak hezčí.

Kouzlo č. 3. – souznění duší nejen ve filmu

Nikdy jsem nevěřil, že bych mohl potkat holku, co by prošla vizuálním sítem 2 ze sta (Evropa, 10 ze sta JV Asie) a absolutně mi sedla i psychicky. Konec konců myslel jsem si, že by to nešlo u žádné bez ohledu na vizuální síto, jelikož holky jsou jiné a že se pocit úplného souznění mezi mužem a ženou je jen ve filmu.  Před 5 lety jsem ale potkal sexy kámošku, co to splňuje. Nechápu, jak mě pozitivně dokáže rozstřelit skoro na každém setkání nějakou obyčejnou větou, při které si uvědomím, že běžné věci cítíme hodně podobně.

Kouzlo č. 4 – jenom flirt, taky o.k.

Vždycky, když jsem s tou kámoškou, vyjeví se mi: nemůžeš mít vše, aniž bys nesl následky. Postupně jsem přišel na to, že tohle klišé je ale pravdivé jen potud, pokud mu sami věříme. Člověk může mít vše (tedy pokud to není zvrácená mysl toužící ubližovat) a nebude potrestán, pokud se nepotrestá sám. Ale není to taková legrace. Jednak, aby si člověk udržel morální integritu, musí tu samou svobodu nechat partnerovi, za druhé ještě těžší je, aby se vzájemně našli dva, kterým postačí flirt (ideálně pokud oba mají stálé partnery). Dost část to skončí krachem původního vztahu či takové flirt-přátelství nevydrží.

Jedno nebo druhé. I když ty holky ví, že Vás nemůžou mít, udělá jim dobře, že jsou s vámi. Když jim dáte najevo svůj zájem, naplníte je energií, a ony Vám to vrátí. To je pro mě kouzlo. Nikoho to nestojí mnoho, ale hodně to dává, vlastně o tom je opravdu dobré přátelství. Do mého nadšení se mixuje i to, že najít partnera, který by sedl bez kompromisů (tj. aniž by si člověk kladl otázku, mohl jsem dopadnout líp), je zázrak a když víte, že na světě jsou minimálně 2 takové … Holky jsou ale nastavené tak, že chtějí jen jednoho, takže s kámoškou nespíme. Přesto je nádhernej pocit, že nemít nikoho, je tu ještě další úžasnej člověk, co by k vám pasoval.

Po čem ženy touží

Velkým poznáním pro mě bylo, že aby člověk získal přátele, nemusí za ním stát velké činy. Ale zdarma to taky není. Chce to páteř, ochotu pomoc (obojí zdaleka nemá každý) a v posledním případě je nesrat (můj problém). Prudit je sranda, na druhou stranu je pak člověk pořád za debila a sám.

Na rozdíl od získání přátel, u holky je třeba ještě další věc. Pomíjím, že se jí musíte líbit (stejně tak jako s kámošem musíte být na „stejné vlně“), přesněji řečeno, nemusíte ji na první pohled přitahovat (jak většinou musí ženská chlapa), ale nesmíte ji odpuzovat. To lze poznat poměrně snadno. Pokud si s Vámi vyrazí, první podmínka splněna.

Druhá, nevím jak to popsat… Můžete dávat najevo, jak Vás přitahuje. Bude jí to rozehřívat a citově k vám bude přimykat. Ale nesmíte chtít nic na oplátku, musí mít pocit, že jste tady pro ni, ale absolutně nic nečekáte, a když Vám nic nedá (city nebude opětovat), je to v pořádku a nic vám nedluží. Člověk musí být smířen s tím, že to nevyjde, rozhodně to nejde nějak ukňourat bez ohledu na to, zda se rozhoduje jen o vás nebo případně o dalším týpkovi.. To mj. v praxi znamená, že nesmí padat jednak nátlakově-otravné za druhé absenci sebevědomí, potenciální zábavy, tajemství a vzrušení dokazující otázky či náznaky typu „líbím se ti?, chtěla bys se mnou být?, co mám udělat?  proč ne, když bych na tebe byl tak hodný … tak to aspoň zkusíme…, ale dyť ten Pepa je takovej hajzl (tak se mj. skutečně menoval ten zmetek, co mi přebral první lásku uuuuaaaaa pozn. red.) … fnuk fnuk … apod.“. Ona si musí vzít Vás, naopak to může být pouze tehdy, když Vás jednoznačně chce. Jak to poznáte? Jednoduše. Když si nejste jisti, tak je jisté, že ten čas dosud nenastal. Kdyby nastal, tak už ji máte v náručí (a tyto otázky vůbec neřešíte). Neškemrat jsem nikdy nebyl schopen dodržet, ač mi to kámoši říkali a podvědomě jsem to snad taky sám věděl, ale prostě jsem si nedokázal vymezit prostor a respektovat tak ten její… Nevím, jak jsem to jako mladý kluk mohl porazit – zesílit vůli? Být méně sobecký?  Více si věřit a neupínat se na jednu? -, když jsem to vnitřně nechápal. Holka co to, má srovnané (25+, výjimečně i 22+), vám to odpustí. Najít slušného týpka, co není magor, taky není legrace. Ale s mladší holkou, co od kluka čeká vzrušení a sebevědomí, vždy končíte na prvním rande, případně po prvním sexu, což je v daném případě – hledání dlouhodobé partnerky – Pyrrhova výhra.

Naopak nevadí riskovat a provokovat, ikdyž jste odmítnuti. Za náhlou drzost, vyjadřující touhu vůči nim, např. tzv „dirty talking“, pokud není opakovaná, ženy nedávají trestné body hehe. Není hřích dát najevo touhu přímějším způsobem Ledaže se pak za to člověk omlouvá či „vysvětluje“ a nastane trapná situace, ikdyž reaguje negativně, tak to nechat bez odpovědi, lepší trapas než rozmázlej trapas, což platí obecně (k tomu výbornej film Tenkrát na Phuketu). Odmítne-li při jedné schůzce náhlé pozvání zajít k Vám domů, lze to klidně nadhodit znova, jen ne na té samé schůzce. Je rozdíl v provokování a otravování. Pak je tu ještě technika „divadlo“. „Pomohla bys mi s češtinou“, ač je jasné, že nejde o češtinu, dají se tím holce zadní vrátka, že Vás může prozkoumat a když to nebude fungovat, tak z toho oba mohou vycouvat bez trapných chvilek. Možná je to dobrá technika pro mladší. Já ji nikdy nepoužíval, protože mi přišla nečestná nebo tak něco, ale myslím, že to byla chyba a stála mě spoustu pěkných zážitků. Ve 35 už ale těžko holce, kterou někde náhodně potkáte, budete vykládat, že potřebujete s něčím pomoc :).

Tenhle článek možná nevzbudí sympatie ohledně mého přístupu, ale třeba někomu pomůže. Hodí se dodat, že všechny mé partnerky stejnou svobodu, po jaké toužím sám, ač velká většina o ni vzhledem k nastavení ženské sexuality nestála. Asi by se mi i líbilo žít ve větším počtu než 2. Společenský tlak, ať již závist, puritánství, neochota akceptovat vymykající se jedince, by se dal ustát v případě „rovných“ partnerů, ale ženu, co kvůli mně opustila rodinu v daleké zemi, dalšímu zvýšenému tlaku vystavovat nebudu.

Ostatní články z rubriky budou skromnější. Prostě drobné věci, co dělají člověku radost – dodají mnohem víc energie, než stojí, jiným slovem dary života nebo kouzla :).

  One Response to “Kouzla života 20.11.2013”

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

lze vyplnit cokoli

není zveřejněn a magazín s ním nijak nenakládá