Čvn 242016
 

Povídka je určená pouze pro osoby starší 18let. V povídce figurují skutečné postavy a narážky, avšak za zcela smyšlených okolností.

Pozn. autora: Kamarádi nazývají můj oblíbený produkt uretální sondy Hegar „trubičkami“ a při vyslovení toho jména a představě, že si to mají strčit do penisu je jímá děs. Někomu se to však líbí. Dokonce mám kamaráda, co nechce píchat holky do zadku, a toho nechápu nejen já, ale i všichni chlapi okolo – no není to úchyl :)).

Tomáš byl jedním z lidí, co si rád okořenil život nějakou párty, ženou či erotickou pomůckou. Těch už měl doma plnou skříň a tak vymýšlel, co dál. Jasně, že ho napadlo hlavní elementy své zábavy, středobody jeho života, spojit. Udělal párty se zvláštním tajným programem.

Od 7 do 9 večer postupně doráželi hosté. Pilo se a jedlo. V deset měl přijít zlatý hřeb.

Tomáš začal zcela neochvějně vykládat svou skříň před šokované účastníky. Trochu už Tomáše znali, takže neutekli a čekali co bude.

Po dokupení cca 15 kilové hromady se Tomáš ujal slova.

Takže tady máte testovací objekt. To jsem já,“ laškovně se ušklíbl.

A tady máte testovací nástroje. Můžete na mě zkusit všechno.“Třeštili jsme oči a koukali se na sebe s vyděšenými úsměvy. Zvlášť neuvěřitelně působila ta umělá ruka a snad 10 cm tlusté dildo

Půl hodiny to trvalo, než se někdo odvážil. Věrka kamarádka z výšky měla přítele ve Španělsku a taky byla taková živější, tak překonala strach jako první. Vybrala si takovou malou na konci zahnutou ocelovou tyčinku a pak chvilku míhala očima mezi různými gely. Vybrala dráždivý. Vypadalo to jak nějaký chirurgický nástroj. Přišla k Tomášovi, který se postavil a pohladila mu penis přes kalhoty.

Budu tě muset svléknout“ řekla. Tomáš se rozklepal zrušením a jen přikývl.

Stáhla mu trenky a párkrát lehce pohladila penis. Všichni ztichli a chrabřejší povahy se musely tlačit do povzbuzujících a uznalých povyků. Byl to šok. Chytla mu žalud mezi palec a ukazovák, jemně roztáhla ústí močové trubice a zlehka tyčinku zasunula do penisu.

Tomášovi skoro stál. Párkrát ho jemně pohladila s trubičkou uvnitř,  až nabyl do plného stavu. Tento výkon Věrky a Tomáše vybudil spontánní potlesk, ne jako v nudném divadle, kde napůl musíte, ale upřímný.

Věrka se vesele posadila. Při tom radostně pohazovala hlavou s tím, že to byla ona, kdo to odstartoval a rozproudil zábavu.

Začal jsem Tomášovi pomalu závidět a přemýšlet, jaké by to bylo být v jeho kůži. Jestli se třeba přidat. Ale na to jsem byl hroznej měkota.

Za pár minut se odvážil Jarka, jež tam byla s manželem. Vzala do rukou pánský pás cudnosti na přidržení dilda. Její manžel Michal vypulil oči, a hned co nabral dech a slova, asi tak za 5 sekund  zamumlal: „Opatrně Jari, opatrně,“ což vyvolalo vlnu přátelského a škodolibého smíchu od obou pohlaví. Jari nasadila Tomášovi kožený pás s ocelovým kroužkem a po zaslouženém potlesku se posadila zpět k Michalovi. Ten řekl „Tak a teď máš 7 minut osobní vězení, Jari“.

Proč 7“ zeptala Martina?

Nó, protože sedm“, vysvětlil Michal, což vyvolalo další vlnu přátelského smíchu. „Dokud nepomine nebezpečí infarktu“, dodal trochu po uklidnění a smál se taky.

Bylo zajímavé holky pozorovat, jak přemýšlí, co by provedly, jestli do toho půjdou nebo ne.

Je to taky pro kluky?“ zeptal jsem se.

Jasně, pojď sem vedle mě řekl Tomáš.“ Vyvalil jsem oči a zůstal jsem sedět jako přimražený. Zapadl jsem do sedačky asi tak o 8 centimetrů a v tu chvíli jsem nebyl vůbec vidět, aspoň myslím. Cítil jsem, jak mi rudne tvář. Rychle jsem popadl drink poslední záchrany na stole přede mnou a zamumlal, „jasně za chvilku“ hodil to do sebe a dělal, že tam nejsem.

Mozek chtěl jít, ale svaly prostě neposlouchaly.

Zachránila mě až Lída. Zvedla se a spoutala Tomášovi kotníky a ruce za zády pěkně zdobenými masivními koženými pouty.

A to už byl čas pro Petru, která si pro nás měla připravit peprnější představení. Vzala anální plug velikosti M a potřela jej jelením lojem. Kluci začali znova třeštit oči. Odhrnula Tomášovi pás cudnosti a řekla : „Předkloň se.“

Tomáš se opřel o stůl a předklonil. Petře mu vtlačila kolík mezi hýždě. Tomáš slastně oddechl a Petra mu pás cudnosti pořádně dopla, aby v něm kolík zůstal.

Začalo se mi zvedat péro. Tak jsem si poposedl, aby to nebylo vidět.

Se sebevědomím, s jakým k tomu přistoupila, jsme prostě věděli, že tím to nekončí.

Přešla dopředu k již narovnanému Tomášovi a ukazovákem mu přejela odspoda šourku po penisu. A teď opravdu ztichli i ti největší hrdinové mezi námi. Čekali jsme s očima dokořán a nekontrolovanými retními svaly, co bude dál. Bude ho snad kouřit?

Přišla k hromadě pomůcek a vzala si penál uretální sady hegar. Otevřela ho svými tenkými prstíky a přejela prsty zlehka po sondách jako by říkala: Tak který si pro Tomáše vyberu.

Eh to bude bolet“ pronesl Tonda napůl s humorem a napůl upřímně můj magicky fixovaný pohled na Petřinu ruku a Tomášův penis.

Dal jsem si pořádněj lok, abych skryl šok. Až později mi došlo, že nemusím nic skrývat, jelikož v šoku jsou všichni.

Petra si zkušeně vybrala střední sondu 9-10. Největší, jež lze většině kluků zasunout bez tréningu. Znovu pohladila Tomáše postem odspoda varlat po ústí žaludu. Jazykem naslinila sondu, a ústí Tomášovi močové trubice. To spustilo pochvalné pokřiky od kluků a vlnu úsměvů u holek následovanou přípitky na počet Petřiny odvahy.

Se zručností masérky mu trubičku postupně zaváděla hlouběji do penisu. Na přechodu 9-10 mm se sonda lehce zdrhla. Petra přidala na síle a sonda to hrdlo překonala. Tomáš lehce vzdychl.

Hodnej chlapík“ pronesla Petra pochvalně. Párkrát olízla špičku jeho žaludu a pak žalud lehce párkrát obemkla i rty. Chlapy se začali ošívat a holky měly vlhko mezi nohama.

A pak .. to skončilo.

Zatleskali jsme s úlevou. Zároveň jsme ale byli hrozně neklidní vyšokovaní, vydráždění a neuspokojení. Před záchodem se začala tvořit fronta. Někteří chlapi náhle potřebovali na velkou, některým včetně stačila i krátká, teda vlastně, malá. Ve 12 jsme to rozpustili.

Já ještě nešel domů. Našel jsem na netu blízký privát s holčinou, co se mi líbila. Zaplatil jsem a rychle z ní stáhl šaty.

Klekni si“ řekl jsem hladově. „Na postel“ doplnil jsem po té, co si klekla přede mě na zem.

Vystrčila na mě kudinčku i prdelku. Přišel jsem k ní a párkrát jí plác přes zadek, až ho měla červenej. Pak jsem jí zatlačil penis do zadku až po kořen. Trochu vzdychla, ale bylo vidět že je znalá. Pořádně jsem jí projížděl prdelku až byla hezky volná. Občas jsem ho rychle vytáhle a podíval jak její anální otvor zůstává hezky roztažený.

Teprve pak až se mi úplně oddala a její prdelka nekladla žádný odpor jsem se dokázal úplně uvolnit a poslat to spěšně do její prdelky přesněji do kondomu. A najednou už ta vzpomínka na Petru s Tomášem nebyla tak zneklidňující…

Ještě, že je zítra neděle. Jako správný křesťan jdu každý týden do kostela a tam to ještě poladím na morální úrovni. Tuhle párty mi byl čert dlužnej. Už abych si našel nějakou na stálo. Asi zkusím zavolat Petře …

Jo a prosim Vas, o tom, ze rad píchám ženský do zadku, našemu páterovi neříkejte. Ne, že by Vás nevyslechl, ale všechno má své meze.

motmat (redakce indentitu autora zná, ale z pochopitelných důvodů si přál zůstat v utajení 🙂

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

lze vyplnit cokoli

není zveřejněn a magazín s ním nijak nenakládá