Dub 212020
 

Asi o 10 000 dobrých rad jste už přišly, ale 20 000 Vás ještě čeká. Tento článek na nekonečné pokračování píše doslova sám život, a to konkrétně moje máma. Věřím, že se v tom najede každý a že to bude číst i sám velký Chuck (Norris). Snad si z toho vezmou něco i všichni rodiče, jež dávají tzv. “Dobré rady”.

Vždy “Dobrá” rada mé mámy doplněná kontextovou glosou, jež osvětluje pozadí.

 

21.4.2020

2. No ona by se tak hračka nerozbila, kdyby jste se k tomu dobře chovali. Ač vůbec nemám páru jak se chováte k hračkám, udělá mi radost, když můžu poučit a být negativní v jednom. Taková má oblíbenou dvojkombinace, jež mého syna dokopala k psaní tohoto nějaký pátek slibovaného článku.

3.4. 2020 (první myšlenka na tento článek)

1. Neobjednávej si už to zboží z Číny, nebo Ti s ním pošlou i korona virus.

0. bonusová a má nejoblíbenější. Nekoukej pořád do toho počítače a vem děti ven. Já mám sice čas skoro celý den, ale radši Tě tu  budu pár minut tepat, že se snažíš něco vydělat, než abych ti pomohla a vzala je na chvíli ven sama.

 Leave a Reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

lze vyplnit cokoli

není zveřejněn a magazín s ním nijak nenakládá