Placené seznamky – Sport 42.com 24.10.2014

aktu 18.4.2017 z diskuze a dalších náznaků je patrné, že jde převážně o podvodnou stránku, kde komunikují boti místo reálných uživatelů …

I se slušným či nadstandardním počtem dobrých známých, s nimiž se z pravidelně vídáte mimo práci můžete mít problém najít někoho, pokud se náhle rozhodnete vyrazit třeba na kolo, k vodě či na hory. Ač se pravidelně vídám s 15 dobrými známými v mém věku, už 2 roky jsem nebyl schopen poskládat beach volejbalový tým o dalších 3 lidech … a po tom, co máme skoro všichni děti, jsem rád, že se tedy aspoň občas navštívíme a jednou za čas vyrazíme na kolo či snowboard.

Web reklama mě dostala na sportovní seznamku sport42.com. Nevím, zda číslovka byla inspirována věkem, do kdy se lze ještě přihlásit, Stopařovým průvodcem po galaxii či znamená něco jiného. Vyplnění profilu nedalo práci. Horší kvalita designu stránek ve mně vzbuzovala pochybnosti, ale vzhledem k sdělení „reklamní mail adresy“, kde poštu člověk prakticky nevybírá, takže ani tuny spamu jej netrápí, nebylo co ztratit.

Po pár týdnech jsem mrkl na spam mail a vidím tam obden upozornění ze sport 42.com, že někdo chce navázat kontakt či čeká na mou odpověď. To mě docela zaujalo, neboť kolem roku 2005 jsem byl asi 2 roky na líbímseti.cz a nepamatuji si, že by mě vyjma 2 gayů, někdo kontaktoval jako první. Neřekl bych, že můj současný profil, jehož celý obsah byl foto, věk a text „jen tak zkouším, jestli to tady funguje“ byl o tolik lepší, abych byl takto žádaný.

Po „ne“otevření složky doručené zprávy v seznamce se zobrazila stránka na obrázku s výzvou staň se prémiovým členem, abys mohl číst zprávy.

Do určité míry to může být agresivitou nastavení. Jako neprémiový člen sice nemůžete číst zprávy, ale můžete je posílat, s tím že doufáte, že se někdo ozve a tak zjistíte, zda to funguje či ne (toto schéma mi přijde natolik naivní, že jsem jej ani nezkoušel).

Výsledek je ten, že Vám chodí zprávy a server se tváří jako funkční, ač má patrně minimum členů, jež jsou schopni na Váš dotaz reagovat.

V době, kdy existují bezplatné sociální sítě, požadovat 99 Kč za měsíc, aniž by člověk mohl službu vyzkoušet (asi po týdnu mi přišla nabídka 3 denního bezplatného členství, jíž jsem minul) s tím, mi přijde od provozovatele mířící spíše na naivnější část populace.

Všimněme si malé velikosti slova „měsíc“ a sdělení dole o zkontrolování protějšků. Nutno říci, že žádné ověření totožnosti a vizáže podobně jako u ověřených uživatelů xchat a libimseti.cz neproběhlo, a tvrzení lze velmi pravděpodobně proto považovat za lživé.

Stránka patrně nemá moc členů a zkušební dobou by se to jen potvrdilo. Důvěru ve mně ani nevzbuzuje informace v záložce „má osobní stránka“ : „Zatím žádní noví členi. Sport42 byl právě spuštěn a rozrůstá se rychle“, jenž tam visí od mé registrace již 2 měsíce a ani „foto“ v mém profilu, do nějž jsem nahrál místo své fotky přiložený print screen („ceník za poštu“ již nikoho z tvůrců přes týden netankuje).

Nemusí to být nutně scam, ač člověka nejspíše kontaktuje software a nikoli reální uživatelé, ale zcela jistě jde o službu velmi nízké kvality zcela neodpovídající požadované úplatě. Věřím, že takových webů bude nespočet.

 

Dotaz čtenářky: Automaticky strhávají peníze z karty každý další měsíc. Budou mi dále strhávat peníze z karty, ikdyž jsem oznámila konec členství?

Tam by se následně jednalo o přestupek podvodu, takže by neměli. Ale bůh ví, kde jsou registrovaní. Já bych si za 100Kč (Fio Banka) nechal zablokovat a vydat novou kartu. Nebo snížil limit pro netové platby na, nula dokud nevydají konformaci, že členství bylo ukončeno.viz Související článek Zneužití platební karty

 

 

Související články: Ashley MAdison – seznamka vydělávající na botech a podvodných profilech

Zneužití platební karty

 

60 komentářů: „Placené seznamky – Sport 42.com 24.10.2014

 • 5.1.2015 (0.43)
  Trvalý odkaz

  nesedí mi, že píšeš, že si místo své fotky dal printscreen ceníku, když v hlavičce je u tvého účtu jasně vidět tvoje fotka…

  Reagovat
  • 5.1.2015 (10.22)
   Trvalý odkaz

   to je printscreen ještě před výměnou fotky … a netykej mi :), jsme sice nej. kámoši, ale lidi si budou myslet, že ty stovky ostatních dotazů si psal taky ty 🙂

   Reagovat
 • 12.8.2015 (16.56)
  Trvalý odkaz

  I já mám špatné zkušenosti, zmíním až tu poslední. Zničeho nic se mi při přihlašování objevil text „Omlouváme se, vyskytl se nějaký problém s Tvým účtem. Kontaktuj náš Help desk (podporu)“.

  Přestože mám řadu upozornění na návštěvy, typy, odpovědi…, již delší dobu se do systému z výše uvedeného důvodu nemohu dostat. Mé dotazy na Lucii (zpočátku) i na info@sport42.com – opakované… zůstávají absolutně bez odpovědí a bez jakéhokoliv zájmu, do pošty se nedostanu (ani po změně hesla) a čas běží a dny zaplacené služby se krátí. Dělá tam někdo něco? I po „slevě“ jsem zaplatila dost, než aby mě jen tak bez vysvětlení odstřihli. Co s tím? Poradí někdo? Děkuji.

  Reagovat
  • 25.9.2015 (21.50)
   Trvalý odkaz

   Lidi, všechny vás varuji … nenechte se zlákat a nevěřte provozovatelům sportovní seznamky. Nevím, na jaké výši je jejich inteligence, ale počítat rozhodně neumějí. Moje předplacené tříměsíční členství mi bez varování po 2 měsících uskřípli …na můj protest se sice za chybu omluvili, ale nic se nezměnilo. Přístup mi již neobnovili. Takže vás všechny prosím … sport42 ne !!!

   Reagovat
 • 15.10.2015 (17.56)
  Trvalý odkaz

  No, já taky „naletěla“. Aktivně mě kontaktovali po přihlášení(tyto zprávy ale nešly přečíst), po zaplacení zájem zmizel… .
  Když jsem vyplnila : „POUZE AKTIVNÍ ČLENI“ tak se mi neobjevil ani jeden člověk. A to jsem si říkala, jaký je to pěkný způsob najít podobně sportující lidi. Je mi z toho smutno.

  Reagovat
  • 2.1.2016 (20.33)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, tak myslím, že jsem také naletěla, mám stejnou zkušenost…No nic, jsem hloupá, že jsem tuhle debatu nenašla dřív, než jsem utratila 300 za rádoby výhodné členství. Mám stejnou zkušenost, jak jsem klikla na Aktivní členy, tak výsledek je nula. Tak to jsem jenom já takové trdlo?? :o((

   Reagovat
   • 9.1.2016 (21.32)
    Trvalý odkaz

    Ahoj, než jsem zaplatil tak jsem si vygoogloval právě tuhle diskuzi, takže už vidím, že by to byla chyba. Když už nás tenhle problém svedl dohromady nechce si někdo jít občas v Praze zaběhat nebo podstoupit i jíný sport?:)

    Reagovat
    • 11.1.2016 (12.48)
     Trvalý odkaz

     Ahoj, kde behas? Ja na Vysehrade v utery vecer, často i o vikendu. Jaro az podzim hrajem beach v Nuslích a mame staly nedostatek hracu, tak berem i uplne neumeteli :).

     Reagovat
   • 25.5.2016 (14.12)
    Trvalý odkaz

    tak ještě že jsem našla tuhle diskusi a potvrdilo se mi moje „podezření“ – nic platit nechci a nebudu, chtěla jsem jen kámošku na procházky po Praze a pokec,třeba najdu i tady:-)

    Reagovat
 • 21.6.2016 (18.32)
  Trvalý odkaz

  Všechny zdravím, já trubka jsem tuto diskusi bohužel našla pozdě – a pozdě jsem si taky všimla, že po prvním měsíci premiového členství se mi automaticky obnovilo a bez jakéhokoliv upozornění mi odčerpali z účtu 239 kč – na výpisu jsem pak našla BERNOU MEDIA a chvíli mi trvalo, než jsem zjistila, kdo se pod tím skrývá…

  Reagovat
  • 27.6.2016 (15.05)
   Trvalý odkaz

   pěkná sviňárna, díky za update Lenko. Vím, že tak fungují některé pornoservery (viz čl. zneužití platební karty), ale u „seznamky“ bych to nečekal.

   Reagovat
  • 22.3.2020 (18.33)
   Trvalý odkaz

   To samé, ted koukám na výpis z banky. Je to sprosté, nedal jsem vědomě žádný souhlas a peníze se mi strhávají. Jak to zrušít?

   Reagovat
   • 19.6.2020 (14.50)
    Trvalý odkaz

    Dodnes mi nebyly vráceny peníze, když jsem zrušila profil a napsala jim, ze si strhavaji peníze za služby, které nevyuzivam. Jsou to podvodníci!!!!!!

    Reagovat
 • 28.3.2017 (14.11)
  Trvalý odkaz

  V každém případě pozor na tyto podvodníky, mají tam nastaveno automatické obnovení členství, takže si poplatek strhnou automaticky na další období. Jinak Vám chodí spousty automaticky generovaných odpovědí, ale skutečných lidí je tam opravdu pramálo. Takže sport42.com v žádném případě NEEEE !!!

  Reagovat
 • 6.4.2017 (4.47)
  Trvalý odkaz

  Další platbu provedli bez vašeho vědomí, za použití údajů z předchozí platby? To je na soud. Tak si říkám, že až někdo založí opravdovou seznamku, tak to bude trhák.

  Reagovat
  • 11.4.2017 (13.53)
   Trvalý odkaz

   Postupujte dle čl. zneužití platební karty zde na magazinu. Soud s cizí entitou pro částky do 1000 USD nedává ekonomický smysl, leda byste měl v zemi provozovatele známého právníka..

   Reagovat
 • 17.4.2017 (12.59)
  Trvalý odkaz

  Ještě, že jsem tuto diskuzi objevila včas – taky mi hned po zaregistrování přišlo veliké množství zpráv od potenciálních zájemců, které jsem ale nemohla bez zaplacení otevřít.
  Jakmile jsem do textu profilu doplnila následující:
  „Zdá se, že je to zde jen bouda na tahání peněz z důvěřivých lidí – nehodlám platit předražené členství, proto mi pište na mail …………….@………….“,
  okamžitě můj účet při uložení změny odpojili!

  Ani se tam neregistrujte! Je to ztráta času.

  Reagovat
  • 27.6.2017 (12.22)
   Trvalý odkaz

   Ahoj, díky za všechny komentáře. I já procházím změnou svého života a myslela jsem, že je to dobrá věc, jak najít někoho na sport k sobě, včera jsem se registrovala, ale dnes po zjištění, že mi nejdou přečíst zprávy, jsem začala hledat. Na jejich stránkách, jsou samé kladné recenze, ale to mi nestačilo. Při dalším hledání jsem našla tyto stránky. Moc děkuji, za návod jak rychle se z účtu odhlásit. Neb jsem nemohla najít žádný formulář k odhlášení, pořád mi to chtělo vnutit placené členství, ale po zadámí svého e-mailu a uložení, jsem opravdu byla ihned odpojena. Teď mě napadá, zda to nemají nastavené na symbol @ mohla jsem vyzkoušet to napsat slovy, jaká by byla odpověď, Zda by mě také odpojili. No, nezbývá mi, než se pokusit najít sport partnery jinde a jinak 🙂 hodně štěstí všem.

   Reagovat
   • 30.6.2017 (8.08)
    Trvalý odkaz

    Ahoj, tak ještě přidávám svůj poznatek. Jak jsem psala viz. článek výše. Opravdu způsob odhlášení z účtu způsobem, napsat tel číslo nebo e-meil funguje, ale ne napořád. Stále, mi na e-mail chodí zprávy od potencionálních sport. partnerů a na účet se přihlásím. Hledala jsem tedy možnost zrušení a odhlášení. Ale marně. Zjistila jsem, že nejde vymazat ani má fotografie, kterou jsem nahrála, lze pouze přidat novou. Tak, pokud se někomu podaří objevit, jak se odhlásit natrvalo, prosím, aby se tu o to podělil. Zatím to vyřeším, že e-maily označím jako spam.

    Reagovat
 • 25.5.2017 (20.29)
  Trvalý odkaz

  Díky za článek a všem za komentáře. Naštěstí jsem tuto diskuzi našla včas. Už se nedá nikomu a ničemu věřit. Kam to spějeme?

  Reagovat
 • 13.7.2017 (10.22)
  Trvalý odkaz

  Ahoj. Taky přidám svoji zkušenost. Vždycky pozorně čtěte, než něco uděláte, protože sport42 je pěkná sviňárna. Když jsem tu stránku objevil, tak jsem si říkal „Wau, konečně najdu někoho do tančírny, super, to vypadá skvěle“. No nicméně po založení účtu mi hned začala chodit pošta, která samozřejmě nešla přečíst.. no zkrátka to stejné, jako u všech. Tak jsem začal hledat a našel jsem tuhle diskuzi, díky za ni přátelé 🙂 Zadal jsem tam schválně e-mail a hups.. účet zrušen. Aspoň se nemusím dál starat. Pěkná prasárna tohle, dost mě tohle zklamalo a naštvalo.

  Reagovat
 • 16.7.2017 (9.47)
  Trvalý odkaz

  Podvod nejvetsi, jeste ze existuji tyto diskuze. Po zaregistrováni bez fotky mi přišlo 13 mailu od potencionalnich sportovců, samozrejme nesly otevřít, az po zaplacení. Nic jsem neplatila, bylo mi to cele nejak podezřele. Pak jsem si našla toto. Jsem znechucena, uvazuju o nahlášení tohoto podvodu, kolik lidi se muze jeste nachytat a podvodníci jen inkasuji prachy za nic?

  Reagovat
 • 25.7.2017 (11.58)
  Trvalý odkaz

  Ahoj taky jsem naletěla zaplatila členství a čekám , jestli tedy někdo odepíše. Noo zatím nikdo . 🙂

  Reagovat
 • 7.8.2017 (11.05)
  Trvalý odkaz

  Zdravím všechny, tak já už zaplatila:-((( očekávala jsem, že po zaplacení se nabídne více možností :-(. Těšila se, že najdu parťáka na kolo, procházky…….? Recenze „pozitivní“ jsem si přečetla, ale je jasné, že „reklama“. Tak jsem naletěla :-(((. Je pravda, že po včerejším zaplacení, se intenzita mailů upozorňujících…….. nějak vytrácí. …… Smutný příběh :-(.

  Reagovat
 • 27.8.2017 (22.03)
  Trvalý odkaz

  Koukám a valím oči, chtěl jsem využít sport42 k hledání partačky na kolo, popř e-kolo, v Praze Modřanech ve všední dny a občas i víkendy…
  Už mne nebaví jezdit sám.., nicméně jsem chtěl zaplatit, ale platbu jsem nedokonal, říkal jsem si, že si trošku vyguglim reference na tento server, a ejhle…Vidím, že jsem udělal dobře.., že jsem nedokonal převod finanční hotovosti.
  Když by byla nějaká bikistka a e-bikistka, která by se chtěla smát a dát si občas žejdlík, za odměnu cyklojizdy, dobrého piva.,.
  Mám firemní mail, ale ten sem nedám, mám ještě jeden mail , pro komunikaci s veřejností a kdyby někdo chtěl, tak at napíše. zu.beranova.za@seznam.cz

  Reagovat
 • 30.8.2017 (21.30)
  Trvalý odkaz

  Čau všem. Díky za tohle info tady. Mě teda nechodí po registraci spousta zpráv, prišla mi jen jedna za 3 dny a pak ještě jedna od profilu který jsem tam oslovil, ale přesto jsem radši googlil než abych hned platil. Tak mě zajímá jestli teď aktuálně někdo zaplatil a jak vypadá realita? Jsou tam reálný lidi nebo jenom robot?

  Jinak kdyby měl někdo z Č.Budějovic nebo J.Hradce a okolí těhle měst zájem se mnou trénovat běh, kolo, mlácení do pytle, krav magu, motokros, cvičit a posilovat, tak ať se mi ozve. Pohlaví je jedno 🙂 jj.personal@yahoo.ee

  Reagovat
 • 6.10.2017 (12.46)
  Trvalý odkaz

  Ahoj všichni, taky jsem chtěla někoho na kolo aj., nezaplatila jsem, týdně mi chodí určitě tři kontakty, už od jara. Nejsem zvykla platit dopředu a také jsem nikdy od nikoho nezvala peníze dopředu. Až po udělané práci nebo službě. Takhle by to i mělo být. V dnešní době ovšem se děje vše, jak se komu zamane. Každopádně teď budu komunikovat meilem s Lucií, Annou atd, od kterých mi chodí nabídky údajných zájemců o seznámení a pak dám vědět. Neplaťte dopředu. Není tady někdo z Ostravy, kdo by jezdil na kole??

  Reagovat
 • 25.12.2017 (12.10)
  Trvalý odkaz

  Vážení , dnes jsem zjistil ,že jste mi strhli z mého bankovního účtu bez mého svolení částku 299,-Kc.Jsem krajně pohoršen a hodlám váše manýry nechat prezentovat v pořadu televize.Neobjednal jsem si u vás žádnou službu a nechci od vás dostávat žádné nabídky a dávat příkazy k úhradě !!!!!!

  Reagovat
 • 30.12.2017 (16.23)
  Trvalý odkaz

  Ano jsou to podvodníci. Jen zkoušejí tahat z lidí peníze a to jsme jim ještě napsali jméno a e-mail, takže teď ještě budou chodit spamy. Hlavně ty pochvalné recenze na jejich stránkách 😀

  Reagovat
 • 11.1.2018 (12.08)
  Trvalý odkaz

  Bohužel, jsem na tom stejně. V dobré víře, že zde najdu někoho na sport, jsem zaplatila členství a teď mám obavu, že mi budou tihle podvodníci strhávat peníze z účtu. Takže je potřeba jednat. Jen nerozumím tomu, jak je možné, že tihle šmejdi se pořád rozmnožují a mohou okrádat další a další lidi.

  Reagovat
 • 31.1.2018 (10.37)
  Trvalý odkaz

  Tak poté, co jsem tady napsala recenzi, samozrejmě negativní, se uz na svůj účet nedostanu. Zaplatila jsem přes 700,-Kč a oni mi to střihli. Tak to je vážně síla…

  Reagovat
 • 28.3.2018 (22.23)
  Trvalý odkaz

  Ja tam byl od dubna 2017 a prvnich 7 dnu bylo zadarmo.. pak jsem si zaplatil na 3 mesice bez obnoveni a nikdo si nic navic nestrhl, V kazdem pripade jsem si clenstvi po 5 mesicich zrusil, protoze tam je opravdu minimum uzivatelu.

  Reagovat
 • 9.4.2018 (8.46)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den přátelé,

  Pracuji jako vedoucí podpory na stránkách Sport42 a chtěla bych reagovat na vaše podněty, které jsou zde bez jakýchkoliv souvislostí překrucovány. Chtěla bych zároveň zmínit, že zde nebudeme vést dlouhé dialogy, odpovím opravdu pouze touto zprávou, čas budeme raději věnovat klientům na Sport42.

  1. Zpoplatněné členství
  Ano, Sport42 je zpoplatněnou službou, jelikož Sport42 je nezávislou společností, nedostáváme žádné dotace ani příspěvky na vedení stránek. Předpokládám, že i vy pracujete ve společnosti, která by bez jakéhokoliv příjmu nemohla existovat a provozovat své služby. Placené členství je jediným zdrojem, který nám umožňuje investovat do provozu, rozvoje, inzerce a lidských zdrojů.

  2. Základní členství
  Základní členství je zdarma. Umožňuje vám vytvořit si vlastní profil a nastavit si kritéria vyhledávání, podívat se na své protějšky a i je kontaktovat. Se základním členstvím můžete odesílat zprávy, projevit svůj zájem a zaslat žádost o fotku. Chceme, aby naši členi nejprve viděli, jak to tu funguje. Díky těmto bezplatným funkcím se zbavíte možných pochybností. Jiné stránky vás přes úvodní platební stranu ani nepustí do svého rozhraní.

  3. Zneužití platebních karet
  Stejně jako většina jiných časově omezených služeb, i ta naše nějakým způsobem řeší obnovení členství. A stejně jako největší světové společnosti jako jsou Apple či Youtube (konkrétně služby jako Apple Music či Youtube Red), i my nabízíme službu automatického obnovení členství. To znamená, že po vypršení původně zakoupené délky členství dojde k automatickému obnovení na stejnou dlouhou dobu za stejnou částku. Automatické obnovení si můžete zapnout/vypnout na platební straně při původní platbě, stejně tak si jej můžete ve svém nastavení kdykoliv vypnout. Pokud nás kdokoliv z členů kontaktuje s tím, že tuto funkci přehlédl a je překvapen novou platbou, platba za automatické obnovení je vrácena.

  4. Zprávy a jejich intenzita
  Většina našich členů má nastavené, že pokud se na Sport42 přihlásí někdo nový, přijde jim emailové upozornění. To má za následek, že řada uživatelů projeví svůj zájem o nový protějšek ve svém okolí. Novému uživateli přijdou zprávy o projevení zájmu. Proto v první vlně přijde většinou nejvíce zpráv novému uživateli. Sport42 žádným způsobem nijak nezasahuje do konverzací členů a nemá žádné falešné profily (každý profil je manuálně kontrolován, aby zde nebyly vytvářeny profily se zájmem o sňatkové podvody, vytažení osobních údajů atd.)

  5. O nás
  Naše společnost funguje po celé Evropě, seznamujeme lidi se sportovním zaměřením. Naším cílem není primárně vytvářet milostná seznámení, ale sportovní páry. Na českém trhu fungujeme v současné chvíli přes 7 let a máme desetitisíce členů. Každým dnem se zde seznamují lidé a dostáváme mnoho pozitivních ohlasů, což nás velice těší, jelikož jsme malou společností. Víme, že naše stránky nejsou bezchybné, máme malý rozpočet, snažíme se zdokonalovat, ale není to snadné. Abychom udrželi náklady co nejnižší, řídíme vše přes emailovou komunikaci. Nezavazujeme členy žádnou smlouvou a nesnažíme se nic komplikovat, pokud si někdo přeje opustit Sport42, stačí zaslat jeden email či si jej smazat ve svém nastavení.

  Reagovat
  • 27.9.2018 (13.50)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, obnovili jste mi zřejmě platbu i přesto, že jsem si na svém profilu vše vypnula a vlastně i zrušila svůj profil. Prosím tedy o překontrolování a případnou částku mi vraťte a již mi žádnou platbu nestrhávejte z účtu. Prosím ozvěte se mi, jak bychom to mohli vyřešit. Děkuji

   Reagovat
  • 19.1.2020 (12.08)
   Trvalý odkaz

   (pozn redakce: komentář je adresován nikoli magazínu ale jiné diskutující spojené s dotčenou seznamkou Sport42 ) Dobrý den, vyjadřuji se k vašemu odstavci „zneužití plateb“. Poplatek jsem zaplatila, ale vzhledem k tomu, že se mi fungování seznamky nelíbilo dne 31.5.2019 jsem podle vašich instrukcí e-mailem zrušila členství. Dne 1.6.2019 jste mi tuto moji výpověď mailem akceptovali. Jaké bylo moje překvapení, že jste mi 23.10.2019 znovu ztrhli poplatek Kč 299,00. Celou záležitost s vámi od té doby řeším a žádám o vrácení neoprávněně ztrženého poplatku (4 maily). Na 2 maily jste mi odpověděli potvrzením, že jste mail obdrželi a že se po prověření vyjádříte. Nic se do této doby nestalo. Na 2 poslední maily už vůbec nereagujete. Tak kde je ta vaše obhajovaná serióznost?

   Reagovat
  • 21.1.2020 (17.26)
   Trvalý odkaz

   Jste neseriózní seznamka. Neoprávněně jste mě ztrhli poplatek, když už jsem se ze seznamky odhlásila a profil zrušila. Reklamovala jsem to u vás 4 maily. Odpověděli jste na 2 ve smyslu, že potvrzujete obdržení a záležitost prošetříte. Na další 2 jste už raději nereagovali.

   Reagovat
  • 8.2.2020 (14.57)
   Trvalý odkaz

   Ja jsem zkusila najit kamaradku pro sportovani na inzerci Sportpartner. Mela jsem zato, ze nekdo se zaregistruje, vytvori profil, napise koho hleda, sve predstava a zaplati prislusny poplatek, treba na 1 mesic. A samozrejme ceka, jestli se mu na jeho inzerat nekdo ozve a pak se rozhodne tem vybranym odpovedet. Jenze ono to tak nefunguje, k tomu, aby obdrzel odpoved na svuj inzerat, musi take ten druhy zaplatit, jinak se nikdy nemohou spojit. To mi prijde ponekud za hranici slusnosti. Takze jeden zaplati a ceka, pokud nikdo dalsi nezaplati, tak se nedocka. No to neni normalni, za inzerci si sam zaplatil a ted ma narok na to, aby se s nim mohli spojit ti, kteri maji o jeho inzerat zajem – ale to nejde. Takze, za jakou sluzbu si vubec zaplatil? Trochu mimo zasady slusneho podnikani. Aja.

   Reagovat
 • 12.4.2018 (13.50)
  Trvalý odkaz

  Taky jsem na tehle sportovni „seznamce“ naletel, je to podvod a nic vic! Doufam ze jim tenhle podvod nekdo rychle zatrhne !!! Btw, hledam partacku na behani, P10, P4 a okoli 🙂

  Reagovat
 • 12.4.2018 (14.12)
  Trvalý odkaz

  Po napsani meho posledniho prispevku sem, uz se take nemohu prihlasit! To je ale nahodicka! Takze rozhodne nedoporucuju!!!

  Reagovat
 • 27.6.2018 (16.51)
  Trvalý odkaz

  Tak i já jdu se svojí troškou. Někdy v Dubnu jsem své kolegyni provedla jednorázovou platbu ze své kreditky na zaplacení jejího členství. Připomínám, že já sem registrována v této seznamce nikdy nebyla a ani nejsem, jen jsem peníze odeslala ze své karty na její přihlášení. No a dnes mi mobilní aplikace ukázala strženou částku 597 kč na Bernou Media,Schiphol Rijk, NL. Takže já to budu muset zítra řešit se svojí bankou a postarat se, aby platba nebyla dokončena. Jak si sakra můžou jen tak strhnout peníze z něčí kreditky ? Vysvětlí mi to někdo ?

  Reagovat
 • 3.8.2018 (9.11)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, Sport42 je podvod provozovaný ŠMEJDY. Falešnými odpověďmi se snaží donutit uživatele zaplatit.
  Vytvořil jsem několik profilů a zjistil toto:
  1. Neplacený profil není nikde vidět – jak tedy na něj může někdo odpovídat ?
  2. Pravidelně chodí odpovědi stejných uživatelů na několik profilů najednou v naprosto stejném čase – jasný důkaz že zprávy posílá robot, uživatelsky je to neproveditelné, obzvlášť s takovou pravidelností.
  3. Do fotky inzerátu jednoho profilu jsem napsal email a poslal potvrzení zájmu na minimálně 50 uživatelů. Dostal jsem plno odpovědí přes Sport42 a jednu jedinou na email z fotky, bez další reakce. Asi od Aničky Ku…čky, nebo Lucinky Pusinky :).
  Software byl evidentně vytvořen pouze za účelem nekalého obohacení.
  Možná by stálo za to, podat hromadné trestní oznámení. Nějak se tu ti ŠMEJDI přemnožují :(.

  Reagovat
  • 9.8.2018 (14.56)
   Trvalý odkaz

   Děkuji za sofitstikovanější rozbor, redaktor

   Reagovat
 • 20.8.2018 (19.09)
  Trvalý odkaz

  …hmm po založení a zaplacení příspěvku svůj profil vidím po 2 dnech z druhého profilu, system mne řádně nabízí jako vhodný protějšek podle lokality a typu sportu, komunikace mezi profily probíhá rychle pokud jsem z jednoho projevil zájem, na druhém mám hned zprávu v emailu…spíš vidím problém v tom, že lidi nečtou, a hned vše odklikaji..a diví se…

  Že? Nabídka předplatného je jasná…vypnout prodloužení taky…tak nechápu v čem je ten podvod o kterém píšete.
  ..

  Reagovat
  • 1.10.2018 (15.54)
   Trvalý odkaz

   To že lidé nečtou zjevně platí i pro Vás … viz např. podvodní boti …

   Reagovat
 • 6.9.2018 (15.22)
  Trvalý odkaz

  Zdravím Vás všechny,
  tak i já jsem tedy naletěla. Zkusila jsem VIO členství na tři měsíce za částku 199 Kč a strhlo mi to 579 Kč již podruhé, aniž by se mě webovky zeptali, zda si přeji prodloužit členství? To je prostě neuvěřitelné! Teď jsem si okamžitě zrušila účet, ale bude mi to platné, aniž by mi to strhávalo platbu nadále? Bojím se, abych nemusela sepisovat výpověď a zaslat ji poštou až bůhví kam???!!
  Kdo poradí? Děkuji moc!!!

  Karol

  Reagovat
 • 14.10.2018 (20.12)
  Trvalý odkaz

  Zkuste na Sport42.com zadat, že máte zájem o opačné pohlaví v nereálném věku. Nestačím se divit 😀

  Reagovat
 • 16.1.2019 (9.50)
  Trvalý odkaz

  Ahoj jak jsi dopadla strhávaji ti dal peníze nebo už se to vyřešilo?Díky za odpověď

  Reagovat
 • 1.3.2019 (5.59)
  Trvalý odkaz

  Dobry den,mám také špatnou zkusenost,nemohu si žádné zpravy přecíst.Žádala jsem emailem o zrušení účtu ,protože jsem nenasla sama zrušeni účtu a nic žádna odpovéď.Písu tedy sem lnathanielova@seznam.cz.

  Reagovat
 • 2.8.2019 (15.52)
  Trvalý odkaz

  Dobrý den, při hledání tanečního partnera jsem zadala „požadavek“ na SportPartner. Pozdě jsem zjistila, že mě je ztrháváno 299 Kč měsíčně mou platební kartou, jejíž číslo jsem v žádném případě nikam nezadala, kartu nikomu nepůjčila a, platím li já přijde mi na mobil sms, platbu daným kodem potvrdím. Přesto mě tato společnost peníze ztrhává. Drzost, kterou budu řešit s policií. Olga

  Reagovat
  • 13.8.2019 (10.06)
   Trvalý odkaz

   Domnívám se, že pokud to mají v podmínkách, je jejich chování v souladu s právem a policie Vám nepomůže. Pravidelné strhávání z karty je mnohdy standardem u pravidelných webových paušálů. Tady je problém obsahu webu – že stojí za prd … Tady se též ukazuje užitečnost Secure payment (potvrzování platby kartou mobilem …)

   Reagovat
  • 8.2.2020 (15.39)
   Trvalý odkaz

   No to bohuzel mate smulu, na tom systemu to totiz funguje, Zaplat poprve a dal si to uz budemte ztrahavat sami. Se spolecnosti SportParnter mam take jen spatne zkusenosti. Kamaradka si zadala profil, zaplatila a ted chudak jen ceka. Protoze ti, kterym odpovedela, dosud nezaplatili, takze nemohou ani odpoved a tak se zadneho kontaktu nedocka. Zvlastni je, ze jsem si zadala profil, dosud nezaplatila a kamaradka muj profil zde vubec nenasla, jak tedy mohl nekdo na tento profil odpovedet, to netusim. Cely zpusob inzerce mi pripada podvodny – prece nekdo si zada inzerat, zaplati za nej a ceka odpovedi, sluzbu ma zaplacenou, takze kazdy kdo ma zajem muze odpovedet. Ale tady ne, kdyz nezplatis i ty, tak nemuzes odpoved a ten, ktery zaplatit. se zadne zpravy od neplaticiho nedocka.

   Reagovat
 • 18.2.2020 (8.02)
  Trvalý odkaz

  Ahoj, jsou to šmejdi ze Šmejdova nad Šmejdovkou. Psychologicky dobře promyšlené, hlavně ta návnada se vzkazy, které přišly a bez plného členství se nedají přečíst, že.
  Hrdě říkám, že právě to praštilo přes nos. Ani náznak serióznosti, důkazu, že server funguje na přijatelné bázi.
  A za debatu tady děkuji, vidím, že nejsem zbytečně podezíravý.
  A náhradní řešení: není tu holka z Brna cca padesát roků, co nechce jezdit sama na kole?
  Čau, Martin.

  Reagovat
 • 22.3.2020 (19.32)
  Trvalý odkaz

  Právě jsem volal na KB kvůli dotazu, jak zastavit platby na Sport partner. I když si zruším internetové platby, nepomůže to a seznamka na mě může vymáhat platby do nekonečna, dokud to nevyřeším ze seznamkou ve smluvních podmínkách. Něco jsem tam zatrhl „Neobnovovat učet“ a učet jsem zrušil. Není to ale stoprocentní. Už nikdy víc.

  Reagovat
  • 26.3.2020 (18.47)
   Trvalý odkaz

   Zdravím, mám stejný problém. Teď jsem si na účtě všimla (poprvé), že mi seznamka stáhla sama z účtu peníze. Neváhala jsem a profil jsem okamzite zrušila. Myslíte, že i přesto budou dále peníze strhávat? :-O

   Reagovat
 • 19.6.2020 (14.56)
  Trvalý odkaz

  Zdravim.

  Seznamku jsem také zrušila v kvetnu a dodnes mi nebyly vráceny peníze. Když jim nápisu e-mail, tak vždy chodí ta sama odpověď, ze z jejich strany je to uzavřené. Už na to nemám nervy a dnes jsem jim napsala aby se penezma udavili. Myslím, že už mi vráceno nebude nic. Nedoporučuji a nevěřím teto seznamce. Skoda, ze jsem tuto diskuzi nenašla dříve.

  Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *